×
Intennis
·
Premier League
Шерстюк Алексей
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(1)
Срібло
Бронза
(2)
Прізвище, ім'я
Шерстюк
Алексей
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
93
Виграші
44 (47%)
Поразки
49 (53%)
Срібло
(0)
Золото
(1)
Бронза
(2)
Статистика
27.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #45
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
1/2 за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Федорчук
Едуард
/
Ковтун
Денис
Група
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
Група
26.12.2021
   
KTK 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #25
г.Київ, Olympic Village
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Полищук
Игорь
/
Круглов
Артем
Фінал за 9 місце
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Біленький
Роман
/
Ковтун
Сергій
Група
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/8
Ярошенко
Сергій
/
Чигрин
Влад
Фінал за 9 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Синій
Владислав
/
Ларин
Сергей
1/2 за 9 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Кузьменко
Іван
/
Левчук
Валентин
1/4 за 9 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/8
Мрачковський
Станіслав
/
Борзило
Ігор
1/8 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
8/5
Чёрный
Игорь
/
Рубцов
Юрий
1/16 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Степахно
Антон
/
Симачев
Денис
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Романченко
Владислав
/
Олейник
Максим
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Лемишко
Александр
/
Сидак
Юрий
1/4 за 39 місце
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/8 за 31 місце
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
Група
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
Група
23.05.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #16
г.Київ, Olympic Village
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Семенов
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 за 7 місце
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Пузанов
Денис
/
Грига
Іван
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Група
09.05.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Шпетний
Сергій
/
Красюк
Александр
Фінал за 5 місце
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Верченко
Влад
/
Тертычный
Александр
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
Група
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Кирилова
Анастасия
/
Тарасюк
Валерій
Група
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(2)
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
24.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Шерстюк
Алексей
/
Шершун
Богдан
4/6
Абрамов
Сергей
/
Попко
Віктор
Фінал за 5 місце
Шерстюк
Алексей
/
Шершун
Богдан
3/6
Пузанов
Денис
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Шершун
Богдан
5/8
Абрамов
Сергей
/
Попко
Віктор
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/4 Фіналу
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Петренко
Анатолій
/
Кохно
Александр
Група
10.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
3а 3 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Байдіков
Андрій
/
Гельзин
Владислав
1/2 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Пузанов
Денис
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Іцков
Євген
/
Бранець
Юрій
Група
20.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
1/2 за 11 місце
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
0/6
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Акимов
Вадим
/
Симачев
Денис
Група
13.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Попов
Олексій
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
Група
06.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Павроз
Олександр
/
Лацанич
Василь
Фінал за 7 місце
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Кобиашвили
Вано
/
Шершун
Богдан
Група
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Шипіцин
Ігор
/
Біленький
Роман
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
1/2 за 17 місце
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Федоткін
Євгеній
/
Горін
Андрій
1/4 за 17 місце
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Харитонов
Віталій
/
Лукьянов
Эдгар
1/8 за 17 місце
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
5/8
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/16 Фіналу
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
Група
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
Група
16.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Шерстюк
Алексей
/
Грибанов
Николай
3/6
Акимов
Вадим
/
Сидак
Сергей
Фінал за 9 місце
Шерстюк
Алексей
/
Грибанов
Николай
6/2
Шидловський
Геннадій
/
Лацанич
Василь
1/2 за 9 місце
Шерстюк
Алексей
/
Грибанов
Николай
3/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Група
Шерстюк
Алексей
/
Грибанов
Николай
2/6
Тятков
Микита
/
Рубцов
Юрий
Група
10.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(5)
Сметанін
Рудольф
/
Смелянский
Вадим
Фінал за 9 місце
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
1/2 за 9 місце
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Ляхович
Андрій
/
Сідак
Олег
Група
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
26.12.2020
   
Новогодняя мини Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Біленький
Роман
1/4 за 9 місце
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Капустин
Антон
/
Кратюк
Віталій
Група
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Хачатурян
Артем
/
Горін
Андрій
Група
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Попов
Олексій
/
Нікулін
Ігор
Група
04.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #1
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Фінал за 7 місце
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Сегенчук
Дарья
1/2 за 7 місце
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Сивохін
Сергій
Група
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
28.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #12
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Шипіцин
Ігор
/
Ткач
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Амбарнікова
Лідія
/
Кирпот
Алена
Група
07.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(6)
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
Фінал за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Попов
Олексій
/
Скрипник
Роман
1/2 за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Костанецький
Кирило
/
Невесенко
Константин
Група
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Васильев
Никита
/
Смелянский
Вадим
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(5)
Ляхович
Андрій
/
Красюк
Александр
1/2 за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
Група
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
23.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
+/-
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
3а 3 місце
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
0/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
Група
09.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Бобров
Максим
/
Бранець
Юрій
Група
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
Група
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
7/6
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
Група