×
Intennis
·
Premier League
Петряєв Денис
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(14)
Срібло
(8)
Бронза
(11)
Прізвище, ім'я
Петряєв
Денис
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Ветеран
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
532
Виграші
301 (57%)
Поразки
231 (43%)
Срібло
(8)
Золото
(14)
Бронза
(11)
Статистика
27.03.2024
   
Midweek Cup #13
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Тарасов
Геннадій
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
4/6
Ревенко
Ілля
/
Храмцов
Александр
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
4/6
Байдіков
Андрій
/
Гончаренко
Олександр
Група
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
6/1
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
26.02.2024
   
Monday Cup #8
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
4/6
Ревенко
Ілля
/
Олійник
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
-/+
Макуц
Тарас
/
Олешко
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
5/6
(3)
Байдіков
Андрій
/
Забігайло
Василій
Група
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
5/6
(7)
Петров
Дмитро
/
Курилов
Сергій
Група
17.02.2024
   
Зимова Битва 2024
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/8
Акимов
Вадим
/
Ткалич
Тимур
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/8
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
9/7
Алексеенко
Вадим
/
Грицан
Валерій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
8/3
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
8/2
Кац
Едуард
/
Обуховський
Денис
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
8/6
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
Група
07.10.2023
   
Lions Cup #11
г.Бровари, Vihola Grand
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
2/8
Чеботарьов
Артем
/
Гузь
Богдан
Фінал за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
6/1
Федорчук
Едуард
/
Ніронович
Назар
1/2 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
6/2
Бойчук
Роман
/
Кушнір
Сергій
1/4 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
2/8
Колісник
Олексій
/
Грицан
Валерій
1/16 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
8/5
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
Група
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
9/8
(7)
Чеботарьов
Артем
/
Гузь
Богдан
Група
04.10.2023
   
Midweek Cup #40
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
1/5
Іцков
Євген
/
Кожемякін
Андрій
1/2 за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
5/4
(11)
Акимов
Вадим
/
Брязкало
Максим
1/4 за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
5/6
(4)
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
Група
23.09.2023
   
Осіння Битва 2023
г.Рівне, Софія
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
8/9
(4)
Алексеенко
Гліб
/
Гордієнко
Сергій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
8/2
Коваленко
Артур
/
Чигрин
Олександр
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
8/6
Денисов
Олександр
/
Стасюк
Володимир
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
5/8
Дерепа
Іван
/
Добровольський
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
8/6
Харитонов
Віталій
/
Чигрин
Влад
Група
Петряєв
Денис
/
Тадіян
Валерій
8/3
Павроз
Олександр
/
Зубик
Олександр
Група
04.09.2023
   
Monday Cup #34
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
6/3
Ревенко
Ілля
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Курилов
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
Група
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
3/6
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
Група
30.08.2023
   
Midweek Cup #35
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Тодоров
Сергій
4/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/4 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Тодоров
Сергій
5/6
(6)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Тодоров
Сергій
0/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
Група
16.08.2023
   
Midweek Cup #33
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Москаленко
Ярослав
1/6
Байдіков
Андрій
/
Брязкало
Максим
1/4 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Москаленко
Ярослав
6/3
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Москаленко
Ярослав
1/6
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
09.08.2023
   
Midweek Cup #32
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
0/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
6/1
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/2 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Лебедєва
Катерина
1/4 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
0/6
Безносенко
Олексій
/
Кожемякін
Андрій
Група
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
4/6
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
Група
22.07.2023
   
Літня Битва 2023
г.Буча, Campa
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Атаманчук
Олег
/
Коваленко
Олександр
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/8
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
8/5
Сивохін
Сергій
/
Ткалич
Тимур
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/8
Алексеенко
Вадим
/
Чигрин
Олександр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
8/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
Група
05.07.2023
   
Midweek Cup #27
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
+/-
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
Фінал за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
3/6
Іцков
Євген
/
Храмцов
Александр
1/2 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
6/5
(2)
Чайка
Олександр
/
Галіч
Ігор
1/4 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
1/6
Безносенко
Олексій
/
Кожемякін
Андрій
Група
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
2/6
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
Група
30.06.2023
   
Lions Cup #8
г.Львів, Tennis Life
Петряєв
Денис
/
Лукашов
Олександр
3/6
Колесниченко
Олександр
/
Прудивус
Володимир
1/2 за 37 місце
Петряєв
Денис
/
Лукашов
Олександр
1/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Естремський
Сергій
1/8 за 29 місце
Петряєв
Денис
/
Лукашов
Олександр
7/9
Колісник
Олексій
/
Ніронович
Назар
Група
Петряєв
Денис
/
Лукашов
Олександр
2/8
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
28.06.2023
   
Midweek Cup #26
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
2/6
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
6/4
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
5/6
(8)
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
Група
26.06.2023
   
Monday Cup #24
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Пичурин
Артем
1/5
Петров
Дмитро
/
Курилов
Сергій
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Пичурин
Артем
+/-
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Пичурин
Артем
3/5
Хачатурян
Артем
/
Варес
Олексій
Група
Петряєв
Денис
/
Пичурин
Артем
1/5
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
Група
21.06.2023
   
Midweek Cup #25
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/1
Шпетний
Сергій
/
Попенков
Артем
Фінал за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/3
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Жовнерчук
Володимир
/
Біленький
Роман
1/4 за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Городинський
Владислав
/
Лашин
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
Група
19.06.2023
   
Monday Cup #23
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
6/4
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
6/0
Чайка
Олександр
/
Лепехіна
Варвара
Група
Петряєв
Денис
/
Скляр
Олег
1/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
Група
14.06.2023
   
PL Midweek Cup #24
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Петряєв
Денис
/
Лашин
Сергій
5/6
(4)
Стасюк
Володимир
/
Попенков
Артем
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Лашин
Сергій
4/6
Ярошенко
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Петряєв
Денис
/
Лашин
Сергій
1/6
Городинський
Владислав
/
Тарасов
Геннадій
Група
12.06.2023
   
PL Monday Cup #22
г.Київ, Tennis Park
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
6/4
Семенов
Андрій
/
Чайка
Олександр
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
2/6
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
6/5
(4)
Ярошенко
Сергій
/
Курилов
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
6/3
Семенов
Андрій
/
Чайка
Олександр
Група
13.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Сметанін
Рудольф
/
Негрич
Микола
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Чернов
Александр
/
Яковер
Людмила
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(3)
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
Група
06.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Полищук
Игорь
/
Круглов
Артем
1/2 за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(5)
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
30.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
23.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Ролич
Артем
/
Біленький
Роман
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Кущ
Микола
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(6)
Ляхович
Андрій
/
Лебідь
Юрій
Група
16.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Байдіков
Андрій
/
Сухіна
Юрій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Лебідь
Юрій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Гудь
Платон
/
Яковер
Людмила
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
09.01.2022
   
PL & SMASH 20212. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Автамонов
Єлісей
/
Кузьменко
Ольга
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Авдєєв
Артем
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Долгошеєв
Олег
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
0/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
08.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
Група
27.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #45
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
6/2
Гудь
Платон
/
Яковер
Людмила
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
7/6
(5)
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
6/4
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовой
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
4/6
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
Група
12.12.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #44
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Крупський
Дмитро
/
Третьяк
Константин
Група
05.12.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #43
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(3)
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Гудь
Платон
/
Погребной
Олександр
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Ушаков
Никита
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(6)
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
Група
28.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #42
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(5)
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сарабай
Владислав
/
Бисык
Андрей
Група
27.11.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
0/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(3)
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
1/6
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
1/2 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
+/-
Вечер
Владимир
/
Локшин
Дмитро
1/4 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
6/2
Пузанов
Денис
/
Клименко
Роман
1/8 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
5/8
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
1/16 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
8/2
Семенов
Андрій
/
Сухіна
Юрій
1/32 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
5/7
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
6/1
Мильченко
Ярослав
/
Білоусов
Олександр
Група
14.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #41
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
6/3
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
Фінал за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
6/0
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
1/2 за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
7/6
(3)
Стороженко
Виталий
/
Біленький
Роман
1/4 за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
31.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #39
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Полищук
Игорь
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
24.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #38
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Пузанов
Денис
/
Клименко
Роман
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Заричанский
Аким
/
Хотенко
Николай
Група
17.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #37
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Соловей
Игорь
/
Соловей
Юрий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(5)
Пузанов
Денис
/
Галіч
Ігор
Група
16.10.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
6/2
Павроз
Олександр
/
Варес
Олексій
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
5/7
Костанецький
Кирило
/
Погуляй
Владимир
Група
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
3/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
09.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #36
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/4
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Фінал
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/4
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/3
Костанецький
Кирило
/
Третьяк
Константин
Група
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/4
Іцков
Євген
/
Олефіренко
Андрій
Група
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/4
Семенов
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
02.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #35
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
6/7
(5)
Амхинец
Борис
/
Стасюк
Володимир
Фінал за 11 місце
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
3/6
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
Група
26.09.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #34
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Байдіков
Андрій
/
Гусак
Владимир
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Кирилова
Анастасия
/
Жмудский
Руслан
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
Група
19.09.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #33
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Городинський
Владислав
/
Гусак
Владимир
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Гудь
Платон
/
Русін
Олександр
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Бобров
Максим
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
Група
05.09.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #31
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Гудь
Платон
/
Гусак
Владимир
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Shaw
Elijah
/
Miller
Matt
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Петряєв
Денис
/
Тарнопольский
Костянтин
4/6
Павроз
Олександр
/
Нікулін
Ігор
1/4 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Тарнопольский
Костянтин
9/8
(3)
Дружченко
Игорь
/
Шевченко
Дмитрий
1/8 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Тарнопольский
Костянтин
3/8
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
1/16 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Тарнопольский
Костянтин
6/2
Овчинников
Олег
/
Лобанов
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Тарнопольский
Костянтин
+/-
Пузанов
Денис
/
Симачев
Денис
Група
15.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
Група
01.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Іцков
Євген
/
Невесенко
Геннадий
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовой
Максим
Група
31.07.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Петренко
Анатолій
/
Попко
Віктор
Група
25.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(15)
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
Група
24.07.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
1/2
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Група
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
-/+
Семенов
Андрій
/
Красюк
Александр
Група
18.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #25
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
3/6
Попов
Олексій
/
Москаленко
Ярослав
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
2/6
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
7/6
(6)
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
6/2
Мільченко
Денис
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
4/6
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
Група
11.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
4/6
Чернов
Александр
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
1/6
Байдіков
Андрій
/
Лебідь
Юрій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
0/6
Гудь
Платон
/
Гусак
Владимир
Група
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
7/6
(6)
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
04.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #23
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
Фінал
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/3
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Городинський
Владислав
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/1
Кобиашвили
Вано
/
Биплоб
Панда
Група
27.06.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #22
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Вильчинский
Валентин
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
7/6
(7)
Чернов
Александр
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
4/6
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
26.06.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #19
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
-/+
Абрамов
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
7/6
(4)
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Група
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
-/+
Погребной
Олександр
/
Грабова
Екатерина
Група
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
-/+
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
Група
06.06.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #20
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Гудь
Платон
/
Гусак
Владимир
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Бобров
Максим
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
05.06.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
6/2
Андреев
Андрей
/
Олефіренко
Андрій
Група
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
6/4
Погребной
Олександр
/
Грабова
Екатерина
Група
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
7/5
Верченко
Влад
/
Тертычный
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Антонов
Виталий
2/6
Цвицинский
Влад
/
Удовиченко
Влад
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
-/+
Харитонов
Віталій
/
Сідак
Олег
1/8 за 17 місце
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
4/8
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
1/16 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
2/6
Литовченко
Артем
/
Біленький
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
6/1
Галашан
Валерий
/
Погуляйло
Олександр
Група
09.05.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
6/7
(5)
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
3/6
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
6/4
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
Група
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Кравченко
Володимир
4/6
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
25.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Козир
Борис
4/6
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
1/4 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Козир
Борис
5/7
Чернов
Александр
/
Кравченко
Володимир
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Козир
Борис
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Горенюк
Олександр
Група
Петряєв
Денис
/
Козир
Борис
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
Група
18.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
6/3
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
5/7
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
6/1
Абрамов
Сергей
/
Негрич
Микола
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
6/2
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
3/6
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
17.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(9)
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Пузанов
Денис
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
0/6
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Петренко
Анатолій
/
Кохно
Александр
1/2 за 13 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Ляхович
Андрій
/
Михоничев
Алексей
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
10.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
1/6
Пузанов
Денис
/
Шнуренко
Александр
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
+/-
Яковлєв
Гліб
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
3/6
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
0/6
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/3
Іцков
Євген
/
Бранець
Юрій
Група
28.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #11
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Петренко
Анатолій
/
Кохно
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
Група
27.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #10
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Гельзин
Владислав
6/4
Сивохін
Сергій
/
Погребной
Олександр
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Гельзин
Владислав
5/7
Акимов
Вадим
/
Галіч
Ігор
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Гельзин
Владислав
6/2
Курбанов
Вячеслав
/
Ковришкін
Андрій
Група
Петряєв
Денис
/
Гельзин
Владислав
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
Група
Петряєв
Денис
/
Гельзин
Владислав
6/3
Сивохін
Сергій
/
Погребной
Олександр
Група
21.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #10
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Пузанов
Денис
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Бобров
Максим
/
Шершун
Богдан
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Павроз
Олександр
/
Біленький
Роман
Група
20.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/2
Касынюк
Иван
/
Погребной
Олександр
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
1/6
Пузанов
Денис
/
Грига
Іван
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
3/6
Розмарица
Вадим
/
Невесенко
Геннадий
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/3
Семенов
Андрій
/
Пасичный
Анатолий
Група
14.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
-/+
Байдіков
Андрій
/
Красюк
Александр
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
6/7
(1)
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
2/0
Цепляев
Евгений
/
Верченко
Влад
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кратюк
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Варес
Олексій
4/6
Ляхович
Андрій
/
Невесенко
Геннадий
Група
13.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
+/-
Попов
Олексій
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
6/3
Скрипник
Роман
/
Гладько
Александр
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
4/6
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
Група
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
1/6
Шпетний
Сергій
/
Нікулін
Ігор
Група
07.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Иштуганов
Дмитрий
/
Гусак
Владимир
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Лещинський
Микола
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Геннадий
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(5)
Цепляев
Евгений
/
Шнуренко
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/8
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
7/6
(2)
Дружченко
Игорь
/
Бранець
Юрій
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/3
Розмарица
Вадим
/
Сідак
Олег
1/4 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/8
Кузьменко
Іван
/
Левчук
Валентин
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
8/3
Яковлєв
Гліб
/
Парцхаладзе
Лев
1/16 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/2
Харитонов
Віталій
/
Лукьянов
Эдгар
Група
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/3
Тятков
Микита
/
Симачев
Денис
Група
14.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Петренко
Анатолій
/
Гордієнко
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Бобров
Максим
/
Рубцов
Юрий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Дудун
Игорь
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
13.02.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
07.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Костанецький
Володимир
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Петренко
Анатолій
/
Кохно
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Степахно
Анатолий
/
Акимов
Вадим
Група
06.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/3
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
7/6
(4)
Тятков
Микита
/
Лацанич
Василь
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
1/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
2/6
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
Група
24.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
6/4
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
6/0
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
1/6
Денисов
Олександр
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
6/1
Тятков
Микита
/
Лацанич
Василь
Група
Петряєв
Денис
/
Кавицкий
Михаил
6/3
Дружченко
Игорь
/
Сідак
Олег
Група
17.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Степахно
Анатолий
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(12)
Дема
Виктория
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Кудыма
Петр
/
Горенюк
Олександр
Група
16.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Акимов
Вадим
/
Сидак
Сергей
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/7
(2)
Дружченко
Игорь
/
Сідак
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
Група
10.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Ляхович
Андрій
/
Сідак
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
Група
09.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
5/7
Белинский
Дмитрий
/
Селюк
Александр
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
3/6
Кевлич
Алексей
/
Михоничев
Алексей
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/3
Ергина
Катерина
/
Ергин
Роман
Група
03.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Неманіхін
Віктор
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Тятков
Микита
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Група
27.12.2020
   
PL & SMASH 2020. New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(6)
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(4)
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Погуляй
Владимир
Група
26.12.2020
   
Новогодняя мини Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/2
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
Фінал
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
7/5
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/4
Горох
Александр
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
4/6
Шпетний
Сергій
/
Шекера
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
6/4
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Ярина
Ігор
7/6
Шипіцин
Ігор
/
Біленький
Роман
Група
20.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #40
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(5)
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Иштуганов
Дмитрий
/
Храмцов
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
13.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #38
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/7
(3)
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Байдіков
Андрій
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/6
Белинский
Дмитрий
/
Акимов
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Група
12.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #37
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
4/6
Горох
Александр
/
Липко
Максим
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
3/6
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/2
Петренко
Анатолій
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/1
Авдєєв
Артем
/
Кохно
Александр
Група
06.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #36
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Архипов
Станіслав
/
Грибанов
Николай
Група
05.12.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/2
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Лацанич
Василь
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Иштуганов
Дмитрий
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
2/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
Група
15.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #34
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
-/+
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Фінал
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/3
Шпетний
Сергій
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/3
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Група
31.10.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #32
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
24.10.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
+/-
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
0/6
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/4
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
3/6
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/0
Павроз
Олександр
/
Тятков
Микита
Група
18.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #30
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(5)
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Денисов
Олександр
/
Ковалёв
Иван
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Шпетний
Сергій
/
Погуляй
Владимир
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Група
11.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
4/6
Кевлич
Алексей
/
Невесенко
Геннадий
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
2/6
Горох
Александр
/
Погуляй
Владимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
6/2
Лалєтін
Деніс
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
5/7
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
Група
26.09.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
6/7
(1)
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
5/7
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
13.09.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/8
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
12.09.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
6/1
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
6/2
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
5/7
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
6/0
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
29.08.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Попов
Олексій
/
Шпетний
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Шурубура
Никита
/
Скляр
Игорь
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
16.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #22
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
3/6
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
Фінал за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
6/0
Лалєтін
Деніс
/
Кохно
Александр
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
3/6
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
3/6
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
Група
02.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/4
Федоткін
Євгеній
/
Романченко
Владислав
Фінал
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/4
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/3
Байдіков
Андрій
/
Невесенко
Геннадий
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Грибанов
Николай
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
4/6
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
6/3
Агафонов
Александр
/
Скляр
Игорь
Група
12.07.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #19
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
+/-
Петренко
Анатолій
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
5/7
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
1/6
Лалєтін
Деніс
/
Нікулін
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
4/6
Пузанов
Денис
/
Крамаренко
Евгений
Група
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
6/2
Шпетний
Сергій
/
Євтушенко
Федір
Група
27.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #18
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/4
Цепляев
Евгений
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
0/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
2/6
Байдіков
Андрій
/
Біленький
Роман
Група
13.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
0/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Лобак
Влад
/
Грига
Іван
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Євтушенко
Федір
/
Біленький
Роман
Група
30.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Кудыма
Кирилл
/
Тарасюк
Валерій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/4
Сивохін
Сергій
/
Романов
Виталий
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(4)
Неманіхін
Віктор
/
Грига
Іван
Група
16.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/1
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Лобак
Влад
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
09.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Шпортько
Валерій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
6/7
(4)
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
6/3
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
2/6
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
Група
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
6/1
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
02.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
5/7
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/3
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Варес
Олексій
Група
07.03.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
3/6
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Денисов
Олександр
/
Головатюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
Група
29.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Борзило
Ігор
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Фінал
Петряєв
Денис
/
Борзило
Ігор
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Суровцев
Сергій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Борзило
Ігор
6/4
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Борзило
Ігор
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Борзило
Ігор
6/3
Єгоров
Василій
/
Гончаров
Валерий
Група
22.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
5/7
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/1
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Кирилюк
Артем
/
Нікулін
Ігор
Група
15.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Шумицький
Олександр
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
25.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
+/-
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Фінал за 7 місце
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
-/+
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
3/6
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
Група
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
Група
18.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Байдіков
Андрій
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Белинский
Дмитрий
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(4)
Белоусов
Артем
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(6)
Цаль
Віталій
/
Цаль
Дмитро
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Гузь
Богдан
Група
11.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #2
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
-/+
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
0/6
Байдіков
Андрій
/
Селюк
Александр
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
3/6
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
7/6
(4)
Кущ
Дмитро
/
Грибанов
Николай
Група
04.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #1
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
7/6
(4)
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
2/6
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Група
28.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #12
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Шипіцин
Ігор
/
Ткач
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Амбарнікова
Лідія
/
Кирпот
Алена
Група
21.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #11
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
2/6
Белинский
Дмитрий
/
Ткач
Максим
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
7/5
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
Група
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
+/-
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
14.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/5
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
2/6
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Кущ
Дмитро
/
Грига
Іван
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
Група
23.11.2019
   
ТВД Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Фінал
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
7/5
Бобров
Максим
/
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
28.09.2019
   
ТВД Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Стасюк
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
2/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/5
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/1
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
08.09.2019
   
ТВД Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
1/6
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
3/6
Авдєєв
Артем
/
Галіч
Ігор
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/3
Малега
Володимир
/
Гусак
Владимир
Група
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
6/3
Семенов
Андрій
/
Сухіна
Юрій
Група
31.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
5/7
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Белоусов
Артем
/
Біленький
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
+/-
Кевлич
Алексей
/
Бранець
Юрій
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Клименко
Сергей
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
3/6
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
4/6
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Лалєтін
Деніс
/
Смелянский
Вадим
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Бобров
Максим
/
Цой
Леонид
Група
07.07.2019
   
ТВД & Smash Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
3/6
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
1/2 за 9 місце
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
4/6
Малега
Володимир
/
Палько
Александр
1/8 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
2/6
Байдіков
Андрій
/
Шершун
Богдан
Група
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
6/1
Лалєтін
Деніс
/
Гусак
Владимир
Група
23.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/2
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
Група
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
6/1
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
Група
09.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
4/6
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
3/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/6
Бобров
Максим
/
Бранець
Юрій
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
4/6
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
Група