×
Intennis
·
Premier League
Смелянский Вадим
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
Бронза
(3)
Прізвище, ім'я
Смелянский
Вадим
Ігрова рука, бекхенд
Правша, одноручний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
75
Виграші
30 (40%)
Поразки
45 (60%)
Срібло
(0)
Золото
(0)
Бронза
(3)
Статистика
20.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
6/7
(4)
Шпетний
Сергій
/
Євтушенко
Федір
Фінал за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
+/-
Пузанов
Денис
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
4/6
Акимов
Вадим
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
Група
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
3/6
Касынюк
Иван
/
Погребной
Олександр
Група
13.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
4/6
Шпетний
Сергій
/
Нікулін
Ігор
1/2 за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
0/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
6/4
Скрипник
Роман
/
Гладько
Александр
Група
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
Група
20.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Смелянский
Вадим
5/7
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Смелянский
Вадим
3/6
Шпетний
Сергій
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Попов
Олексій
/
Смелянский
Вадим
0/6
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
Група
10.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Смелянский
Вадим
7/6
(5)
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
Фінал за 9 місце
Сметанін
Рудольф
/
Смелянский
Вадим
6/7
(2)
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Сметанін
Рудольф
/
Смелянский
Вадим
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
Група
26.12.2020
   
Новогодняя мини Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Курбанов
Вячеслав
/
Смелянский
Вадим
2/6
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
1/4 за 9 місце
Курбанов
Вячеслав
/
Смелянский
Вадим
4/6
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Смелянский
Вадим
+/-
Яковлєв
Гліб
/
Парцхаладзе
Лев
Група
Курбанов
Вячеслав
/
Смелянский
Вадим
3/6
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
Група
11.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Біленький
Роман
/
Смелянский
Вадим
4/6
Лалєтін
Деніс
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 за 9 місце
Біленький
Роман
/
Смелянский
Вадим
0/6
Амхинец
Борис
/
Шнуренко
Александр
Група
Біленький
Роман
/
Смелянский
Вадим
3/6
Байдіков
Андрій
/
Красюк
Александр
Група
Біленький
Роман
/
Смелянский
Вадим
5/7
Кевлич
Алексей
/
Невесенко
Геннадий
Група
07.03.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
3/6
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Денисов
Олександр
/
Головатюк
Александр
Група
22.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
5/7
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Кирилюк
Артем
/
Нікулін
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/1
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
Група
15.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
6/3
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 5 місце
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
4/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/4 Фіналу
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
4/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
6/4
Кирилюк
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
08.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #6
г.Київ, Корти на подолі
Авдєєв
Артем
/
Смелянский
Вадим
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Сивохін
Сергій
3а 3 місце
Авдєєв
Артем
/
Смелянский
Вадим
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Суровцев
Сергій
1/2 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Смелянский
Вадим
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
Авдєєв
Артем
/
Смелянский
Вадим
6/7
(1)
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
Авдєєв
Артем
/
Смелянский
Вадим
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Грига
Іван
Група
25.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
6/2
Семенов
Андрій
/
Біленький
Роман
Фінал за 11 місце
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/2 за 9 місце
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
3/6
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
3/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
14.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
2/6
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/5
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/2
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Кущ
Дмитро
/
Грига
Іван
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
07.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Васильев
Никита
/
Смелянский
Вадим
1/6
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
1/2 за 5 місце
Васильев
Никита
/
Смелянский
Вадим
5/7
Костанецький
Кирило
/
Невесенко
Константин
Група
Васильев
Никита
/
Смелянский
Вадим
4/6
Авдєєв
Артем
/
Шерстюк
Алексей
Група
Васильев
Никита
/
Смелянский
Вадим
5/7
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
23.11.2019
   
ТВД Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
5/7
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
Фінал за 9 місце
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
6/2
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
1/2 за 9 місце
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
4/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
4/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
28.09.2019
   
ТВД Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Стасюк
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
2/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/5
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/1
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
31.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
+/-
Кевлич
Алексей
/
Бранець
Юрій
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Клименко
Сергей
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/6
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
5/7
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/3
Белоусов
Артем
/
Біленький
Роман
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Лалєтін
Деніс
/
Смелянский
Вадим
5/7
Малега
Володимир
/
Палько
Александр
1/2 за 9 місце
Лалєтін
Деніс
/
Смелянский
Вадим
5/7
Ляхович
Андрій
/
Красюк
Александр
1/8 Фіналу
Лалєтін
Деніс
/
Смелянский
Вадим
6/4
Бобров
Максим
/
Цой
Леонид
Група
Лалєтін
Деніс
/
Смелянский
Вадим
4/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
09.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
6/4
Белоусов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
4/6
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
4/6
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
3/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
7/6
Бобров
Максим
/
Бранець
Юрій
Група